Szkoła (prawo) jazdy Kat A – Mokotów

Kategoria A, A2

Na kursie prawo jazdy Kategoria A, A2 jeździmy na motocyklach:

  • Yamaha YBR 125

  • Yamaha MT07

Cena kursu 2500 PLN

30 godzin teorii 20 godzin praktyki Kurs pierwszej pomocy w cenie Podręcznik w cenie Dostęp do portalu z testami teoretycznymi Możliwy weekendowy tryb teorii Możliwa teoria w trybie e-learningu.

Możliwość płatności w 2 ratach

Do Państwa dyspozycji równy asfaltowy plac manewrowy na warszawskim Mokotowie. Bardzo dogodny dojazd: Metro Wierzbno, autobus, tramwaj przy skrzyżowaniu ul. Wołoska i ul. Jana Pawła Woronicza.
Czytaj więcej…

Zastanawiasz się nad uzyskaniem uprawnień do prowadzenia motocykla? Nasza szkoła jazdy prowadzi szkolenia przygotowujące do egzaminu na kategorię A oraz A2 na Mokotowie.

Motocykl to niezawodny środek transportu, ponieważ można dostać się niemalże wszędzie. To wygodne rozwiązanie, które daje możliwość podróżowania do szkoły, pracy, a także wybrania się w dalszą podróż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów przygotowujących.

Prawo jazdy kat. A, Mokotów – zajęcia teoretyczne

Szkoła jazdy “DOLNA” to ośrodek, w którym przygotowujemy kursantów do egzaminu państwowego na kategorię A oraz A2. Jazda motocyklem staje się ostatnio coraz popularniejsza, w szczególności wśród młodych osób, chcących pozyskać uprawnienia do prowadzenia lekkiego środka transportu.

Kurs przygotowujący do egzaminu na prawo jazdy kat. A (Mokotów) rozpoczynamy od części teoretycznej. Na tym etapie kursanci poznają niezbędne informacje wynikające z Kodeksu Drogowego, uczą się zasad bezpieczeństwa, a także poznają znaki drogowe. Co więcej, przekazywana wiedza dostosowana jest do potrzeb przyszłych kierowców motocykli.

W tej części skupiamy się na rzetelnym przekazaniu wiedzy, dzięki której przyszły kierowcy będą podejmowali właściwe decyzje w ruchu drogowym. Ten etap kursu kończy się egzaminem wewnętrznym, uprawniającym do rozpoczęcia nauki praktycznej kierowania pojazdem.

Prawo jazdy kat. A, Mokotów – część praktyczna

W naszej szkole jazdy kat. A (Mokotów) w trakcie zajęć praktycznych staramy się przekazać kursantom wszystkie umiejętności związane z obsługą motocykla, a także wskazać, w jaki sposób poprawnie wykonywać różne manewry. W trakcie 20 godzin uczymy praktycznych umiejętności związanych z zadaniami do wykonania zarówno na placu manewrowym, jak i tych w ruchu drogowym.

Co istotne, zwracamy uwagę na te elementy, które sprawiają najwięcej trudności po to, aby każdy czuł się pewnie oraz bezpiecznie na drodze. Część praktyczna kursu prawo jazdy kat. A (Mokotów) kończy się sprawdzeniem umiejętności. Następnie kursant może zarejestrować się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Szkoła jazdy kat. A (Mokotów) – nasza oferta

Doskonale wiemy, że egzamin na prawo jazdy kat. A na Mokotowie może być przyczyną stresu oraz wielu emocji. Staramy się dokładać wszelkich starań, aby kursanci czuli się swobodnie oraz komfortowo. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Nasi instruktorzy to doświadczeni kierowcy, którzy mają duże doświadczenie, odpowiednią wiedzę i kompetencje. Stawiamy na rzetelny sposób przekazywania wiedzy, a także praktyczne wskazówki, przydatne każdemu przyszłemu kierowcy. W naszej szkole jazdy kat. A (Mokotów) oferujemy również lekcje doszkalające, dzięki którym kursanci są w stanie opanować wszystkie manewry sprawiające więcej trudności.

Prawo jazdy kat. A Mokotów to doskonała propozycja dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem uprawnień do kierowania motocyklami. Szczegółowe informacje dotyczące ceny dostępne są na naszej stronie internetowej. W przypadku pojawienia się wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy plan kursu oraz najbliższy termin jego rozpoczęcia.